Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Обов'язок роботодавця - створити належні умову праці, забезпечити гідну і безпечну працю. Вкладаючи кошти в створення безпечних умов праці, проведення необхідних профілактичних заходів, роботодавці заощаджують кошти страхувальників, убезпечують працюючих від травм і каліцтв, а як наслідок - бережуть їхнє здоров'я й життя.

Охорона праці є невід'ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам'ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві - це запорука збереження здоров'я працівників. За перший квартал 2019 року страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області взяв участь у роботі 5 комісій з розслідування нещасних випадків, з них 3 страхові випадки, в т. ч. один із смертельним наслідком.

Під час пересування територією підприємства працівник ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» послизнувся та впав травмувавши при цьому ногу, основна причина настання нещасного випадку - незадовільний технічний стан території підприємства (пішохідні доріжки не були оброблені піщано- соляною сумішшю); внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травму ноги отримав водій автобуса ТДВ «АТП 10706»; через невиконання інструкцій з охорони праці тяжкі травми несумісні з життям отримав працівник ТОВ «Волма».

Одним з основних пріоритетів та метою діяльності Фонду соціального страхування України є профілактика виробничого травматизму та професійної захворюваності серед застрахованих осіб. Це один з основних статутних видів діяльності Фонду. Профілактика виробничого травматизму сприяє зменшенню нещасних випадків на підприємствах. Працівники Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області завжди готові надати допомогу страхувальникам в оперативному вирішенні всіх питань в разі настання нещасного випадку. Водночас закликаємо всіх роботодавців неухильно дбати про безпеку своїх працівників, створювати їм належні умови праці аби уникнути травмувань на робочому місці.


Страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення УВД ФСС України у Волинській області Павло Поліщук

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт