Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

26 квітня 2018 року в Старовижівському об”єднаному управлінні Пенсійного фонду України Волинської області відбудеться “День Пенсійного фонду”.

Всім бажаючим відвідувачам управління буде надана можливість зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України за наявності паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду

 

06 липня 2015 року

Довідково: управління Пенсійного фонду України в Старовижівському районі 02 квітня 2015 року розпочало фінансування пенсій перших днів липня місяця. Станом на 06 липня на їх забезпечення відповідно до календарного графіку виплати спрямовано 2320 тисяч гривень.

 

25 червня 2015 року

Довідково: Управління Пенсійного фонду України в Старовижівському районі  24 червня 2015 року закінчило фінансування пенсій червня місяця. На їх забезпечення  спрямовано 9845,6тис.гривень.                                   

 

 

07.05.2015

Інформація

про результати роботи управління Пенсійного фонду

України в Старовижівському районі

за січень-квітень 2015 року

Протягом 4 місяців 2015 рокувласні надходження управління ПФУ в районі склали 10209,7 тис.грн. і в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились на 15,3%

Надходження коштів за додатковими ставками за січень-квітень поточного року склали 6,3 тис.грн, в порівнянні з відповідними періодом минулого року зменшились на 35,3 %.

За рахунок зазначених ресурсів забезпечено своєчасну виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень 7736 пенсіонерам.

Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати склала 39728,3 тис.грн, що на 147,0 тис.грн або 0,4% менше, ніж за відповідний період минулого року. Забезпеченість видатків власними коштами — 25,7 %.

Чисельність пенсіонерів, які отримують пенсію через установи банків станом на 1 травня 2015 року становить 1931 одержувач або 25,0відстка від загальної їх кількості, що дає можливість економно витрачати пенсійні кошти.

Протягом звітного періоду призначено 82 нових пенсій (в т.ч. 1 жінці призначено дострокову пенсію відповідно до п.7-2 Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”), проведено 91 перерахунок пенсій, 47 переводів з одного виду пенсій на інший, призначено 1 грошову допомогу відповідно до пункту 7-2 Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”, відмовлено в призначенні пенсій 4 особам..

Середній розмір призначених пенсій становить 1229,53 грн.

Основне джерело наповнення бюджету ПФУ- фонд оплати праці

Обсяг нарахованої заробітної плати за даними звітності страхувальників по району за січень-березень 2015 року склав 21407,6 тис.грн., що на на 14,9 відсотка більше показників попереднього року. Зменшення фонду оплати праці спостегігається по фізичних особах-підприємцях, що використовують найману працю на 2,7 відсотка.

Резервом збільшення доходів є і максимальна активізація роботи щодо зменшення заборгованості підприємств.

Загальна сума заборгованості по платежах до Пенсійного фонду станом на 01.05.2015 року становить 1444,1 тис.грн., в т.ч.:

  • заборгованість по страхових внесках - 3,5 тис.грн.(СТОВ “Надія”), в порівнянні з початком року залишилась без змін.;

  • -заборгованість по пільгових пенсіях - 1440,6 тис.грн., з початку року збільшилась на 172,9 тис.грн.

В управлінні постійно ведеться робота щодо формування та ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, здійснюються заходи щодо надання інформації з Державного реєстру відповідно до Закону України “ Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування” . Надання послуг та обслуговування громадян в управлінні проводиться за принципом “єдиного вікна”

Головне завдання для управління - своєчасність і повнота виплати пенсій.

 Начальник управління Пенсійного фонду

України в Старовижівському районі Анатолій Паримончук

 

 

 12.05.2015

ПЕНСІЙНУ СИСТЕМУ БУДЕ МОДЕРНІЗОВАНО

Незважаючи на непростий фінансовий стан нашої країни, уряд шукає можливості для покращення рівня життя українських громадян. Влада має на меті здійснити комплексну реформу системи пенсійного забезпечення в Україні.

Мета реформи - розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел:

- солідарної системи;

- накопичувальної системи;

- системи недержавного пенсійного забезпечення.

Розробленим проектом законупередбачається удосконалення функціонування солідарної системи, зокрема, призначення всіх пенсій за одним законом та скасування спеціальних пенсій (крім військових), звільнення солідарної системи від невластивих для неї виплат та визначення розмірів всіх видів пенсій, надбавок, підвищень та доплат до них в одному Законі.

З 1 січня 2016 року пенсія державним службовцям та прирівняним до них особам, (судді, прокурори та народні депутати) призначатиметься на загальних умовах. Спеціальні пенсії, призначені до 1 січня 2016 року будуть виплачуватись у розмірах, визначених законодавством, яке діяло до вказаної дати.

Впровадження накопичувальної системи дозволить розвантажити солідарну систему, сформує індивідуальні накопичення громадян, дасть можливість залучати інвестиційний ресурс громадян на розбудову національної економіки.

Накопичувальну пенсійну систему планується запровадити з 1 січня 2017 року.

Обов’язковому страхуванню в накопичувальній пенсійній системі підлягатимуть громадяни віком до 35 років. Також у цій системі передбачена добровільна участь українців віком від 36 до 55 років. Ставка накопичувального внеску людини до Пенсійного фонду зростатиме від 2 відсотків на старті реформи до 7% у 2022 році. Кожен працівник протягом трудового життя відкладатиме кошти на власний пенсійний рахунок і, вийшовши на пенсію, розпоряджатиметься цими коштами на власний розсуд. Пенсійна реформа дозволить українцям успадковувати накопичені пенсійні активи померлих родичів.

Модернізація пенсійної системи є складовою соціально-економічних реформ України, що в майбутньому вплине на збільшення пенсій наших громадян.

Перший заступник начальника

управління Пенсійного фонду України

в Старовижівському районі

Людмила Філонюк

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт