Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Запрошуємо любителів цікавого, пізнавального відпочинку відвідати мальовничий куточок Волині - Старовижівщину! 

На території нашого чудового краю збереглися унікальні куточки флори і фауни, де утворено парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, 13 заказників, 1 заповідне урочище, збережено 8 пам’яток природи, у тому числі - вікові лісові масиви. 

Потенціал флористичних ресурсів району визначається наявністю цінних видів лікувальних трав та дикорослих ягід. Місцеві ліси багаті на ягоди чорниці, малини, ожини, лохини. 


 

Старовижівщина пропонує вам чудовий відпочинок на наших озерах, яких у районі    налічується 23. 


Тут ви зможете відпочити від шуму і суєти, порибалити, зварити смачну рибну юшку і просто поспілкуватися з місцевими жителями. До ваших послуг туристичні бази на озерах c.Пісочне і c.Кримне.


Душевний спокій і духовну радість ви відчуєте відвідавши Милецький Свято-Микрлаївський монастир, який є пам'яткою національного значення, а також стародавні храми сіл Чевель, Яревище, Кримне, Буцинь, Стара Вижівка. У храмі села Секунь зможете побачити ікону, реставровану Т.Шевченком, який у свій час тут побував. 


Славиться наш край і своїми промислами, візитною карткою якого є гончарство. Традиційно тут займаються плетенням з лози, соломки, різьбою по дереву. 

Розвивається сільський зелений туризм, як новий різновид туризму. Свої гостинні домашні послуги пропонують агросадиби у селі Текля, Кримне, смт. Стара Вижівка. Ознайомлення з туристичним побутом у польових умовах та незабутні емоції з літній кемпінгом "Freya".

Чекаємо на вас! За вашими бажаннями ми створимо усі необхідні умови для хорошого і змістовного відпочинку у нашому районі!

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт