Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  у Facebook  https://www.facebook.com/cz.stvig/

 

 

17 серпня 2020 року

З метою ознайомлення з можливістю доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування, Державною підтримкою у вигляді Кредитних гарантій в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели семінар для роботодавців району.
Керуюча філії Волинського ОУ АТ Ощадбанк Олександра Євтушик надала вичерпну інформацію щодо державної програми підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» та як розподілятимуться відсотки за користування кредитом.
Фахівці районної філії проінформували присутніх про широкий спектр різноманітних соціальних послуг, які пропонує роботодавцям служба зайнятості.
#ДСЗ #ВОЦЗ #державнекредитування #підтримкабізнесу

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 
 
 
 
 
   

31 липня 2020 року

30 липня 2020 року фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості провели інформаційно-роз’яснювальну акцію в центрі селища до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
Оскільки проблема торгівлі людьми, на превеликий жаль, є актуальною на сьогодні, то метою даного заходу є підвищення рівня обізнаності серед людей. Жителів селища ознайомили з поняттям «торгівля людьми», проінформували про форми та методи вербування, експлуатації людини. В ході заходу, стало зрозумілим, що у разі проблеми люди не знають куди звертатись. Тому, фахівці служби зайнятості спільно із фахівцями КЗ "Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради", представником служби у справах дітей районної державної адміністрації та спеціалістом гуманітарного відділу селищної ради надавали консультації, роздавали буклети з телефонами на національну «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, адже чим більше інформації, тим більше людина захищена.
#ВОЦЗ #торгівля_людьми #людина_не_товар

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
+2

 

28 липня 2020 року

З метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, профілактичної роботи та з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в.о. директора Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Гаврилюк 28 липня 2020 року провела семінар "Ризики нелегальної трудової міграції".
В заході взяли участь директор комунального закладу Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради Антоніна Кулик та завідувач відділення соціальної роботи Зоряна Литвинюк.
Присутніх ознайомили з поняттям «торгівля людьми», розповіли про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти.
ЗУПИНИМО ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ РАЗОМ!
#ДЦЗ #ВОЦЗ #торгівля_людьми

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
 

 

27 липня 2020 року

27 липня 2020 року в рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар. До заходу долучилась Тетяна Штик – начальник відділу Старовижівського бюро правової допомоги.
Торгівля людьми не оминула жодну країну світу. Цей надзвичайно небезпечний злочин, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. Торгівля людьми становить суспільну небезпеку для жінок, чоловіків і дітей, яких використовують з метою жебракування, експлуатації та залучення до інших незаконних видів діяльності, які принижують честь і гідність людини.
Такі заходи спрямовані на попередження торгівлі людьми та надання допомоги і захисту постраждалим особам. Основне завдання, привернути увагу та попередити негативні наслідки, які можуть трапитися, а скористатися порадою чи ні – це вже вибір самої людини.
#ДЦЗ #ВОЦЗ #торгівля_людьми

Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
 
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Світлина від Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.
+2

 

 

 
 

01 липня 2020

Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

 
Світлина від Державна служба зайнятості.
Державна служба зайнятості

Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України?? на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

Зареєстрований безробітний повинен повідомляти про⤵️

? працевлаштування;

? укладання цивільної угоди про виконання роботи/надання послуг;

? започаткування власної справи.

Можливі наслідки зловживання статусом безробітного⤵️

? Скорочення тривалості виплат;

? Стягнення неправомірно виплачених коштів;

? Кримінальна відповідальність.

01 липня 2020 року

 

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професі

я стала неактуальною на ринку праці, або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь.
Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів та інші, які є перспективними на ринку праці.
  Навчання у ЦПТО здійснюється:
- за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, якщо громадянин отримав статус безробітного;
- за кошти роботодавця, який хотів би підвищити кваліфікацію персоналу на робочому місці без відриву від виробництва;
- за кошти громадян, що не мають статусу безробітного, проте хотіли б отримати освітню послугу.
  У навчальних закладах можна:
1. Отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих закладом професій, не маючи попередніх знань та досвіду;
2. Підвищити кваліфікацію за основною професією – отримати вищий розряд або категорію;
3. Пройти курси цільового призначення – вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання в межах професійної підготовки без підвищення розряду.
  Порівняно із навчанням в інших освітніх закладах перекваліфікація у ЦПТО ДСЗ має такі переваги:
- прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;
- можливість навчатися наближено до місця проживання;
- стислі терміни – навчання за професією триває від 2 до 11 місяців;
- комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі центру мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;
- фінансова підтримка слухачів під час навчання – компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно чинного законодавства, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;
- слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
- можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості;
- можливість пройти індивідуальне навчання за професією;
- залучення до викладання професіоналів, щомають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
- використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;
- максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях;
По завершенню навчання за професією випускник отримує свідоцтво державного зразка.

  Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:
- Рівненський центр професійно-технічної освіти;

- Львівський центр професійно-технічної освіти;

- Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти;

- Донецький центр професійно-технічної освіти;

- Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти;

- Луганський центр професійно-технічної освіти;

- Одеський центр професійно-технічної освіти;


- Сумський центр професійно-технічної освіти;

- Харківський центр професійно-технічної освіти;

-   Херсонський центр професійно-технічної освіти;

-  Полтавський центр професійно-технічної освіти;

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт