Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
Академії Державної пенітенціарної служби
Напрями підготовки (спеціальності):
- Економіка
- Психологія
- Право
- Правознавство
 
Правила прийому до Академії Державної пенітенціарної служби у 2017 році:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
вул. Гонча, 34, 14000, м.Чернігів, Україна тел.: +38(0462) 65-39-19

За додатковою інформацією звертатись: смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 83
Старовижівський районний сектор з питань пробації, 3-00-77, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

До відома жителів Сереховичівської та Соколищенської сільських рад, 23 лютого 2017 року, у четвер, буде здійснювати виїзний прийом громадян голова районної державної адміністрації Анатолій Іванович БРИНЧУК.

о 10.00 у Сереховичівській сільській раді

о 12.00 у Соколищенській сільській раді

 
Увага конкурс
 
До уваги представників інститутів громадянського суспільства!
 25 січня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при Старовижівській районній державній адміністрації. Початок зборів об 11.00.
Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
ПОРЯДОК проведення установчих зборів
1. Про організацію роботи, обрання голови, секретаря лічильної комісії установчих зборів.
2. Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
3. Проведення голосування по обранню нового складу Громадської ради.
ПОРЯДОК подання заяв для участі в установчих зборах
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
Ініціативною групою з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради розроблені зразки відповідних документів, які можна отримати у секторі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.
Документи для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Старовижівській районній державній адміністрації приймаються щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 8.00 до 17.15 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.) до 15 січня 2017 року включно у секторі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації (смт Стара Вижівка, площа Миру, буд. 3).
Відповідальна особа: Заболоцька Оксана Степанівна – головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.
Телефон для довідок: 097 8687999.

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Старогутівська сільська рада проводить конкурс на право оренди вільних приміщень розташованих на території Старогутівської сільської ради:

с. Стара Гута вул. Зелена,1; с. Сукачі вул. Шевченка,5

Для участі в конкурсі конкурсна комісія приймає заяви до 03.02.2017 року

 Телефони для довідок: 03346 - 92636;

                                         0673413755

 

 

До уваги жителів району

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У четвер, 13 жовтня 2016 року, прокурор області Киричук Максим Юрійович з 10.00 до 12.00 год. здійснюватиме прийом громадян у Старовижівському відділі Ковельської місцевої прокуратури за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Лесі Українки,10.

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

До відома жителів Любохинської та Кримненської сільських рад, 11 жовтня 2016 року, у вівторок, буде здійснювати виїзний прийом громадян голова районної державної адміністрації Анатолій Іванович БРИНЧУК

о 10.00 у Любохинській сільській раді

о 14.00 у Кримненській сільській раді

ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ РОДИННЕ ТЕПЛО

З метою розв’язання гострої проблеми сирітства, а також створення належних умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, ведеться розбудова таких соціальних інститутів, як прийомні сім’ї. Адже тільки родина здатна повноцінно забезпечити основні потреби дитини, надати стимули для її подальшого розвитку. Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла на виховання від однієї до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Варто зауважити, що за прийомною дитиною зберігається статус сироти і всі відповідні пільги (при отриманні житлової площі, влаштуванні на навчання, наданні матеріальної підтримки тощо). За прийомною сім’єю закріплюється працівник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який надає комплекс інформаційних, психологічних, юридичних, соціально-педагогічних послуг. На прийомних дітей виплачується щомісячна соціальна допомога. Окрім того, прийомні батьки мають першочергове право на усиновлення. Особливостями функціонування прийомної сім’ї є й те, що кандидати в прийомні батьки обов’язково проходять курс підготовки, спрямований на формування усвідомленого ставлення до соціальної ролі вихователів прийомної дитини. Також прийомні діти мають право підтримувати контакти з біологічними батьками та іншими родичами (якщо таке спілкування не суперечить інтересам дитини і не заборонене рішенням суду).
У нашому районі функціонує 8 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу.
Тих, у кого є бажання наповнити увагою, ласкою, любов’ю життя дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, просимо звертатися до Старовижівського РЦСССДМ за адресою: смт Стара Вижівка, пл. Миру, 4 (3 поверх) або за телефоном 3-01-51, де ви отримаєте інформацію стосовно особливостей створення прийомної сім’ї, а також одержите відповіді на запитання, які вас цікавлять.

Старовижівський РЦСССДМ