Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

b2ap3 large IT19

 

Відповідно до Програми діяльності Кабінету міністрів України, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути».

1580221951 kbzr81580199755uhka1
 
 
29 січня 2020 року Україна вшановує  пам’ять Героїв Крут. 

Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України. 

netrezvye voditeli budut otvechat po ugolovnomu kodeksu 243815 620x0
 
 
 
Одним із найбільш поширених та водночас і найбільш тяжких порушень ПДР на сьогодні є керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Існує безліч трагічних випадків через таке недбальство водіїв.

1 n
 
22 січня з нагоди 101-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Старій Вижівці відбулося громадське віче «Соборність - запорука майбутнього України». Біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» зібралися представники влади, духовенства, громадськості, учнівська молодь.

7777

 

Відділ «Старовижівське бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про нові правила декларування у 2020 році

18 жовтня 2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

соборность
 
Дорога Старовижівська громадо!

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій є проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року. Цей день у історії нашого народу став символом величного прояву єднання східних та західних українських земель, днем народження незалежної соборної держави.

20200120172916

 
 
Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів,

konkursadv zastavka
 
 
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

888888 n

 

До уваги жителів району!

22 січня 2020 року о 12 год. біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» відбудеться громадське віче «Соборність - запорука майбутнього України» з нагоди Дня Соборності України.

Запрошуємо громадськість району взяти участь у заході.

Копия foto
 
Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У Електронній трудовій книжці міститься інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

DSC 004

 

 
15 січня у с. Любохини відбулось офіційне відкриття новозбудованої школи, на яку громада чекала дев’ять років. Відтак, 297 учнів розпочали заняття в освітній установі, яку облаштовано за всіма вимогами сучасної Нової української школи.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт