Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

original22 січня 2019 року в районному будинку культури відбудуться святкові урочистості з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної і Західноукраїнської Народної Республік.

В рамках урочистостей – звітний концерт районного будинку культури «Україна – соборна держава».

Початок о 14.00 год.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході.

20190117145803У пошуках оптимального вирішення проблеми ямкового ремонту доріг, обласна державна адміністрація запропонувала нову технологію, котра дозволяє укладати асфальт при низьких температурах, а також знизити його собівартість.

Нагадаємо, що нову технологію почали  випробовувати на одній із найбільш проблемних ділянок – об’їзній дорозі по вулиці Дубнівській, 9 січня 2019 року. Тоді, за словами заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Цьося, вклали три експериментальних латки асфальту.

DSC09668

17 січня 2018 року, в приміщенні сільської ради с.Журавлини відбулось засідання Ради місцевого розвитку. До участі у зібранні були запрошені депутати сільської ради, керівники та працівники бюджетних установ, громадськість. В роботі Ради взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської райдержадміністрації Валентина Яриніч і завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА Олександр Бондар.

Сільський голова Ольга Тіхтей розповіла присутнім про основні соціально-економічні показники розвитку сільської ради в галузях бюджету, торговельного обслуговування, освіти, охорони здоров’я, культури, благоустрою, а також у сфері земельних відносин.

DSC09658Сьогодні 16 січня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич провела робочу нараду з селищним та сільськими головами району. Також на нараду були запрошені начальники управлінь, відділів РДА, керівники окремих районних служб, а також землевпорядники ОТГ та сільських рад.

Під час наради було обговорено нововведення в законодавстві щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин, а відповідно й розширення їх можливостей щодо управління земельними ресурсами.

20190115210742Сотні людей зібралися сьогодні, 15 січня 2019 року, поблизу будинків культури у містах Ківерці та Рожище, аби зустрітися з Президентом України Петром Порошенко. Адже саме в цей день Гарант Конституції перебував із робочим візитом у Волинській області.

Слід зазначити, що прибувши, Президент скористався нагодою та поспілкувався з місцевими жителями, які зібралися поблизу закладів культури як у Ківерцях, так і в Рожищах.

20190115193024В рамках робочого візиту сьогодні, 15 січня 2019 року, на Волині перебуває Президент України Петро Порошенко. Так, Глава держави взяв участь у подячному молебні за отримання Томосу про автокефалію та утворення Православної Церкви України. Святкова літургія відбулася у кафедральному соборі Святої Трійці міста Луцька за участі Святійшого Філарета.

Зокрема, на Театральному майдані обласного центру, на території храму та безпосередньо в Соборі зібралися сотні краян з усіх куточків Волині. Люди у святковому та піднесеному настрої. Кажуть, приїхали здалеку, аби побачити Томос, Святійшого Філарета та Президента України Петра Порошенка. До слова, богослужіння транслювалося на двох великих екранах, один із який був розміщений на Театральному майдані, інший – на території Собору.

DSC0965415 січня в залі засідань районної ради відбулася двадцять восьма позачергова сесія Старовижівської районної ради сьомого скликання.

Традиційно перед розглядом питань порядку денного депутати озвучили свої запити та запитання.

Депутатський запит Корець Лариси Стахівни був адресований силовим структурам району і стосувався перевірки законності зміни місця виплати заробітної плати працівникам ЦРЛ. Цей запит був підтриманий одноголосно. Крім того, Ларисою Стахівною було запропоновано вивчити питання роботи Старовижівського поштового відділення і подано пропозицію заслухати керівника даної організації на черговій сесії районної ради.

20190111154404

 
«Муніципальна няня» – урядовий проект з підтримки молодих батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років. Сума відшкодування рівна розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років. Станом на сьогодні це 1 тис. 626 гривень на місяць. У Міністерстві соцполітики наголошують, що компенсація на няню не заміняє інші соціальні виплати на дитину і виплачується окремо за бажанням батьків.

1111 n

 
 

Сьогодні, 11 січня 2019 року, в актовій залі селищної ради відбулась перша сесія Старовижівської селищної ради об’єднаної територіальної громади (ОТГ) сьомого скликання. До складу ОТГ увійшли населені пукти Нововижвівської, Седлищенської, Поліської, Мизівської, Галиновільської сільських та Старовижівської селищної рад.

20190110084932Аби автошляхи довго слугували, їхній ремонт здійснюють із дотримання усіх технічних норм у теплу та суху погоду. Однак, що робити, коли відрізок дороги прийшов у непридатність і потребує термінового ремонту, а надворі – мінусова температура? У пошуках оптимального вирішення проблеми, обласна державна адміністрація з’ясувала: є технологія, котра дозволяє проводити ямковий ремонт при низьких температурах та складних погодних умовах, а також знизити його собівартість.

16789425Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт