Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

База відпочинку "Срібниця"

«Срібниця» – це цікавий і комфортабельний відпочинок на озері Пісочне у будь-яку пору року.
Привітні волинські пейзажі, затишний бір з сосновим ароматом і щебетом рідкісних лісових птахів, глибока блакитно-зелена далечінь озера Пісочне… І посеред цієї досконалості вас чекає Вона, щоб огорнути своєю гостинністю та турботою.
«Срібниця» пропонує зі смаком спроектовані комфортабельні номери з усіма зручностями, оснащені за найсучаснішими вимогами (супутникове телебачення, холодильник, автономні системи кондиціонування й опалення) та якісне обслуговування.

Відпочинок осінню, взимку, восени та влітку на базі відпочинку «Срібниці» - це завжди цікаво та корисно.

До ваших послуг: більярд, дарц, моторні човни, катамарани, віндсерфінг, волейбольний майданчик, бадмінтон, пейнтбол, квадрацикли, сауна та купання в ополонці, освітлений 100-метровий пірс, риболовля, альтанка для барбекю, велосипедні чи кінні прогулянки лісом, збирання грибів і ягід, а влітку – м’який піщаний пляж та обійми від природи насиченого сріблом озера.
Спеціально для дітей – обладнаний майданчик і кімната з великим вибором іграшок. На додаток до всього – смачна домашня кухня.

Якщо ви бажаєте поєднати відпочинок і плідну працю з колегами або справити позитивне враження на партнерів – чудовий варіант провести зустріч у спеціально обладнаній конференцзалі. «Срібниця» – відповідь на потреби мудрих та завбачливих лідерів, оптимальне рішення для тих, хто звик робити ставку на професіоналізм та ефективність у веденні справ. У результаті – сміливі перспективні ідеї, престижна репутація прогресивної організації та щедрі дивіденди від надійних ділових стосунків.

«Срібниця» з радістю організує для вас ділові зустрічі, фантастичні елітні святкування Днів народження, річниць, весіль і просто незабутній, багатий на позитивні враження відпочинок.

Одного разу відчувши переваги сучасного волинського курорту, ви повертатиметесь сюди знову і знову…

Розташування бази відпочинку «Срібниця» на березі озера Пісочне.
Волинська обл.
с. Кримне
тел. Луцьк: 8(0332) 78-95-00,
тел. моб.: 8(050) 378-36-08

Замовлення путівок на базу відпочинку «Срібниця»
Туристична компанія «Мега-Трейд»
тел. +38 (0332) 77-29-00, 77-00-29

 
База відпочинку "Пісочне"

Біля міжнародної траси Ковель-Брест, яка проходить через село Буцин Старовижівського району, знаходиться перлина Волинської області озеро Пісочне, яке займає майже 52 гектари водного плеса. Краса озера, багаті на гриби та ягоди навколишні ліси, чисте повітря привабили жителів навколишніх міст для активного відпочинку на лоні мальовничої поліської природи.

Озеро Пісочне знаходиться 30 кілометрів від міста Ковель. Зручне географічне розташування, прекрасна природа, багате рибою озеро сподобалось працівникам підприємств і жителям міста Ковель. Тому у 1968 році вони вишли з ініціативою до Волинської обласної ради народних депутатів про будівництво на берегах озера баз відпочинку. Перший будинок був побудований колективом Ковельського вагонного депо. Бажання оздоровлювати своїх працівників виявили і інші підприємства міста Ковель. Берег озера розбудувався, покращувалися умови відпочинку. За кошти власників баз та Ковельського міськвиконкому була побудована автостоянка на 80 місць, під’їздна дорога, рятувальний пост, ряд закладів громадського харчування. З метою охорони майна баз, координації роботи відомчих баз, організації масового відпочинку, забезпечення охорони життя відпочиваючих на воді і охорони громадського порядку, конференцією власників баз було створено Волинську обласну громадську організацію "База відпочинку Пісочне".

Сьогодні та території Волинської обласної громадської організації "База відпочинку Пісочне", що займає близько п’яти гектарів рекреаційної зони, розміщені бази міста Луцька, Ковеля, селища Стара Вижівка. У літньому сезоні відпочинку до послуг відпочиваючих працюють кафе, бари, дискотеки. Можна провести час з вудкою та поплавати на камаранах, човнах. Власники 56 баз і будинків відпочинку мають змогу прийняти за добу більше 800 чоловік у цьому мальовничому куточку природи. Невелика вартість путівки дає змогу оздоровитись всім бажаючим активного відпочинку.

Волинська обласна громадська організація "База відпочинку Пісочне" є візитною картою Старовижівського району, куди з задоволенням приїжджають відпочивати і проводити вільний час не тільки волиняни, а й гості з Львівської, Рівненської та ін. областей, сусідньої Польщі та Білорусії.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт