Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20190225171640В Україні в цілому, та на Волині зокрема, спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності ГРВІ та грипу. За даними закладів охорони здоров’я за останній тиждень кількість хворих гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) та грипом в області зменшилась на 7%. Зареєстровано 6 тис. 268 випадків проти 6 тис. 732 попереднього тижня. Захворюваність нижча епідемічного порогу на 5%.

Зокрема, зафіксовано локальні перевищення епідемічних порогів в шести районах області, а самеу Рожищенському районі (на 43%), Ковельському та Камінь-Каширському районах (на 36%), Шацькому та Любомльському районах (на 11 %), Іваничівському (на 8,5%). Найнижчі показники – у Любешівському, Ківерцівському районах та м.Нововолинську.

З початку епідемічного сезону, котрий розпочався 1 жовтня 2018 року, перехворіло понад 111 тис. волинян – це 11% населення області. Інтенсивний показник захворюваності в поточному епідсезоні на 33% нижчий рівня аналогічного періоду минулого року. В сезоні 2017-2018рр. епідемічна активність грипу та ГРВІ в області припадала саме на цей період.

В структурі захворюваності 64% становлять діти до 17 років (4 тис. 21 особа).  Найбільше уражена група – це школярі (67% від захворілих дітей).

У зв’язку з ускладненням епідситуації з ГРВІ та грипу в окремих навчально-виховних закладах, відсутністю по хворобі  понад 20 % учнів, лікарями-епідеміологами надані рекомендації щодо тимчасового  призупинення навчання у загальноосвітніх школах. Так, припинено навчання в чотирьох школах  області (трьох в Камінь-Каширському, одній в Любомльському районах) та одному закладі дошкільної освіти в Ратнівському районі.

Кількість осіб, що потребувала стаціонарного лікування з приводу ускладненого перебігу хвороби зменшилася на 12% і становила 113 осіб проти 129 попереднього тижня.  Госпіталізовано 2% від загальної кількості захворілих, найбільше серед дітей віком 0 - 4 роки.

В нинішньому епідемічному сезоні фахівцями вірусологічної лабораторії досліджено зразки матеріалу від 44 пацієнтів із підозрою на грип та ГРВІ, серед котрих у 23 %  (10 осіб) визначено віруси грипу типу А (Н3), що доводить вплив саме цього підтипу на сезон 2018-2019 років.

З початку епідемічного сезону проти грипу на Волині вакциновано 1 тис. 428 осіб, в т. ч. 229 дітей до 17років (16% від загальної кількості). Прищеплено лише 0,14% населення області.

Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт