Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

passcheck1На традиційній щопонеділковій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука говорили про виконання в районі функцій реєстрації місця проживання/перебування, зняття з реєстрації особи, оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Завідувач Старовижівського районного сектору управління Державної міграційної служби Валентина Ліщук проінформувала про наступне:

Одним із найважливіших напрямків реформування у міграційній службі стало запровадження нових ID-паспортів, створення національної системи ідентифікації особи на основі Єдиного державного демографічного реєстру.

Послугою з оформлення та видачі паспорта громадянина України у 2018 році скористалося 835 громадян (паспорта громадянина України), паспортом громадянина України для виїзду за кордон 3026. Протягом 2018 року здійснено 739 вклеювання фотокарток до паспорту громадянина України після досягнення 25 та 45 - річного віку.

Паспорт видається з 14 років. Громадяни зобов’язані після досягнення віку у місячний термін звернутись до територіального підрозділу за виготовленням паспорта. Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно. Кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї міститиметься в реєстрі ЄДДР (і другий паспорт можна отримати в будь-якому підрозділі ДМС України.)

Кожна особа може через мережу Інтернет дізнатися, в якому стані знаходиться оформлення або виготовлення її закордонного паспорта. Для цього лише потрібно зайти на офіційний сайт ДМС України (https://dmsu.gov.ua). Перевірити стан паспорта на його дійсність.

На веб-сайті ДМС є можливість заздалегідь сформувати квитанції для передбаченої законодавством оплати послуг, а пізніше у режимі реального часу перевіряти стан оформлення паспортних документів. Діє електронна черга на 15 місць і на 2 тижні вперед.

Починаючи з жовтня 2018 року новий документ можна отримати взамін паспорта- книжечки зразка 1994 року за бажанням.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ДМС України є організація роботи з протидії нелегальній міграції, профілактична робота, посилення міграційного контролю на території виявлення та повернення незаконних мігрантів.

Районний сектор співпрацює з органами місцевого самоврядування як органами реєстрації у сфері реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання громадян. На сьогодні всі сільські ради працюють за новими правилам реєстрації. Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання від органів реєстрації до відомчої інформаційної системи передаються працівниками сектору через ВАДР УДМСУ у Волинській області.

Для забезпечення виконання функцій, визначених Законом України «Про Державний реєстр виборців» до Державного реєстру виборців щомісячно надаються відомості про громадян України, які документовані паспортом громадянина України у зв’язку із зміною прізвища, імені, по батькові, набули громадянство України.

З метою сприяння громадянам України в реалізації своїх прав голосу на виборах Президента України територіальний підрозділ ДМС впродовж лютого-березня максимально спрямовує свої зусилля для своєчасного забезпечення громадян ID-картками.

Для голосування за межами України - закордонний паспорт або дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон громадяни звертаються у посольство України для реалізації своїх прав.

Старовижівський районний сектор тісно співпрацює з ЦНАП, де також здійснюється прийом документів на отримання паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також вклеювання фотокарток до паспорту громадянина України після досягнення 25 та 45 - річного віку. З жовтня 2018 року вклейка проводиться в місячний термін після досягнення відповідного віку. В разі порушення терміну, необхідно здійснити заміну паспорту.

Крім того на нараді було заслухано інформацію начальника Старовижівського бюро правової допомоги Тетяни Штик про надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню Старовижівського району та основні завдання на 2019 рік.

Насамперед, фахівець Бюро наголосила, що місією системи безоплатної правової допомоги в Україні є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально-вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

Начальник Бюро правової допомоги повідомила про діяльність Бюро, його завдання та функції.

До відома присутніх доведені результативні показники діяльності Старовижівського бюро правової допомоги за 2018 рік, наголошено на завданнях та пріоритетах на 2019 рік.

На завершення виступу фахівець Старовижівського бюро правової допомоги акцентувала увагу на важливості консолідації зусиль органів державної влади задля підвищення рівня правової культури населення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт