Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09741Сьогодні, 20 лютого, в Україні - День Героїв Небесної Сотні – ми вшановуємо п’яту річницю пам'яті людей, які розкрили нам очі, які змусили подивитися на життя зовсім по іншому, і які своїм прикладом показали, як треба сьогодні відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ.

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості.

В цей скорботний день представники районної влади, громадськості, духовенства та, звісно, безпосередні учасники тих подій, зібралися біля пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України», аби молитвою і щирим спомином вшанувати пам’ять усіх загиблих під час Революції Гідності і війни на сході України.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук:

- П’ятий рік поспіль ми згадуємо Героїв Небесної Сотні - українських патріотів, які полягли за незалежність України. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. Але ні кулі, ні гранати, ні наджорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв.

- Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників. Герої не вмирають! – додав очільник району.

Також до присутніх зі словами пам’яті та скорботи звернулися заступник голови районної ради Роман Цалай та заступник селищного голови Юрій Кудацький. Вони закликали присутніх пам’ятати, що  саме завдяки подвигу Героїв Майдану ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися: змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

В знак своєї шани загиблим старовижівчани поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» та під лунання жалобного гімну Майдану за Небеснею Сотнею «Гей, пливе кача» вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Заупокійний молебень за спокій душ загиблих Героїв Небесної Сотні, які полягли під час буремних подій на Майдані, а також Героїв неоголошеної війни на Сході України відслужили  - от. Іван Декан Старовижівського р-ну Православноі Церкви України та благочинний Старовижівської округи, настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ смт Стара Вижівка – протоієрей Дмитрій.

Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт