Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

444 n

 

3 січня 2019 року на базі комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відбулася урочиста передача автомобілів, закуплених лікарям загальної практики сімейної медицини. Один із таких авто був переданий і на Старовижівщину для комунального некомерційного підприємства «Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 Загалом 23 автомобілі марки «Peugeot 301» придбала Волинська область для користування лікарів загальної практики – сімейних лікарів. Це стало можливим у рамках субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

Із рук голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка ключі від авто отримали заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк та керівник КНП «Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Капітула.

За словами Олександра Ілліча, це перша велика партія автомобілів за останніх десять років, яка буде слугувати для реформованої медицини. Мовляв, суспільство має зрозуміти, що зміни в охороні здоров’я – реальні, а відтак те, що вдалося зробити завдяки субпроекту Світового банку, завдяки закону Президента України Петра Порошенка про сільську медицину – це лише початок розвитку медицини в регіоні.

Разом з тим, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зауважив, що ці автомобілі повністю не покривають потребу регіону, тому в цьому році буде закуплено ще одну партію – близько 30 машин.

DSC09621

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт