Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20181203114153З 10 по 14 грудня 2018 року в районі пройде Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 жовтня 2018 року № 587.

Його основна мета – запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення в Україні сильної, демократичної, правової держави.

Зокрема, в рамках Тижня права заплановано провести у навчальних закладах району Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини і тематичні заходи – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, екскурсії, майстер-класи, ігри та змагання.
Окрім того, у переліку заходів – проведення книжкових виставок, засідань книжкових клубів, медіа тек, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

Зазначимо, що відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт