Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0950830 листопада 2018 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Хомич.
У засіданні колегії взяли участь заступник голови районної ради Роман Цалай, керівники структурних підрозділів, начальники відділів, завідувачі секторів апарату райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови, окремі керівники підприємств, установ та організацій району.

Про стан профілактики правопорушень, дотримання законності та безпеки дорожнього руху в районі проінформували керівники відповідних служб району.

Зокрема, Муравчук Петро Петрович – директор Старовижівського районного центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Яриніч Валентина Панасівна – начальник відділу освіти молоді та спорту, Назарук Світлана Петрівна – начальник відділу культури , Люклянчук Тетяна Василівна – начальник служби у справах дітей, Люклянчук Вадим Степанович – завідувач сектору з питань мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, Свіржевська Тетяна Павлівна – головний лікар Старовижівської центральної районної лікарні.

В обговоренні даного питання також взяли участь Карпук Микола Володимирович – начальник Старовижівського відділення Ратнівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області, Нечая Олександр Петрович – начальник відділу Ковельської місцевої прокуратури та Назарук Олександр Володимирович – голова Старовижівського районного суду.

Доповідачі в своїх виступах проінформували про стан злочинності та правопорядку в районі.
Зокрема, всі вони в своїх доповідях зазначили, що ситуація щодо даного питання залишається досить складною. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, спостерігається тенденція до збільшення кількості злочинів. Доповідачі звернули особливу увагу на злочинність серед неповнолітніх, алкоголізм, крадіжки, шахрайство, сімейні правопорушення, а також на правопорушення в сфері дорожнього руху.

Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич, підсумовуючи виступи, закцентувала увагу на налагодженні дієвої взаємодії між службами, організаціями, установами щодо забезпечення законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян. Крім того керівників відповідних служб було зобов’язано здійснювати ряд спільних цільових заходів щодо профілактики правопорушень та усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню.

На засіданні колегії розглянули також питання:
- про роботу Буцинського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”;
- про здійснення заходів з підготовки до проведення перших виборів депутатів Старовижівської селищної ради об’єднаної територіальної громади і відповідного селищного голови 23 грудня 2018 року.

З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт