Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
68 n
 
 
7 листопада заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк та заступник голови районної ради Роман Цалай привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва  району із професійним святом, завітавши на урочистий захід, який відбувся в районному будинку культури.

Вітаючи працівників  культурно-мистецької ниви Старовижівщини, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк зауважив, що своєю щоденною працею вони збагачують духовне життя нашої нації, розвивають його самобутню культуру.

- Завдяки вашій натхненній праці наше життя стає більш змістовним, глибшим і емоційно наповненим. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідний край, рідну Україну», - зазначив Петро Федорович.

Заступник голови районної ради Роман Цалай щиро подякував працівникам культури та аматорам народного мистецтва за збереження та примноження культурної спадщини району та запевнив у намірах влади берегти її та примножувати.

З нагоди професійного свята   спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради  за багаторічну сумлінну працю в  культурно-просвітницькій діяльності району, вагомий особистий внесок у відродження та пропаганду української культури  нагороджено Валентину Хоміч - провідного методиста Старовижівського районного будинку культури та головного спеціаліста відділу культури Старовижівської районної державної адміністрації Людмилу Гурську.

До вітальних слів приєдналася начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Назарук, яка щиро привітала колег зі святом й відмітила, що всі свята які проводяться в районі супроводжуються роботою саме працівників культурної сфери життєдіяльності району.

- Ми даруємо людям духовне задоволення, щастя й радість, просуваючи саме українську культуру, яка є унікальною, колоритною й оригінальною. Бажаю усім натхнення на створення нових шедеврів, вдячністю за які буде людська прихильність - зазначила Світлана Петрівна та вручила кращим працівникам галузі, колективам та аматорам відзнаки відділу культури.

Відтак, Почесною грамотою відділу культури райдержадміністрації за вагомий внесок у відродження, розвиток і пропагування кращих здобутків української народної пісенної культури, активну життєву позицію, оптимізм, високу професійну майстерністьта з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено вокальний гурт "Маки" (будинку культури с.Буцинь), вокальний колектив "Передзвін" (будинку культури с.Седлище), народний аматорський хор ветеранів війни і праці "Надвечір’я" (Старовижівського РБК), директора будинку культури с.Стара Гута Степана Чабана, аматорів народного мистецтва Антоніну Кулик та Тетяну Дацько.

Подяку відділу культури райдержадміністрації за особистий внесок у розвиток народного мистецтва, участь у районних заходах, високу виконавську культуру, сценічну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва оголошено аматорам народного мистецтва Ользі Новосад та Антону Жилці.

Слова щирих вітань та найкращих побажань від народного депутата України Степана Івахіва передав присутнім його помічник Володимир Бащук. Також Володимир Васильович вручив з нагоди свята Подяки від Народного депутата України та цінні подарунки директору будинку культури с. Седлище Барановській Вікторії та завідувачці клубом с. Чевель Сопронюк Валентині.

Приємним завершенням урочистостей став концерт за участю учасників художньої самодіяльності Турійського району. Свої неповторні номери дарували усім присутнім народний вокальний гурт «Оксамит» Турійського РБК, дует «Два крила», хореографічний дует Анастасії Дудіч та Михайла Шабрила.

45 n

DSC 4685

 

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт