Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

top photoНа традиційній щопонеділковій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука говорили про початок опалювального сезону 2018-2019 року в районі, а також про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Яцунік Олександр Борисович проінформував, що в районі прийнято розпорядження голови РДА від 18 жовтня 2018 року, яким зобов’язано керівників бюджетних установ та організацій, селищного та сільських голів розпочати опалювальний сезон 2018 - 2019 років з 22 жовтня, а також забезпечити підключення до опалення центральної районної лікарні з 20 жовтня.

Керівники структурних підрозділів РДА та районних установ доповіли про запуск котелень на об’єктах відповідних галузей господарства району, стан профілактичних та підготовчих робіт.

Крім того, задля здешевлення теплопостачання державних бюджетних установ, 3 газові котельні, що обігрівали приміщення троьох адмінбудинків де знаходяться районна рада, райдержадміністрація, Центр надання адміністративних послуг, управління Державної казначейської служби, відділ Держгеокадастру, приміщення центральної районної бібліотеки, дитячої музичної школи та ряд інших бюджетних установ, замінено на 2 котельні з альтернативними видами палива місцевого значення.

Це дасть змогу здійснити заміщення 85 тисяч кубічних метрів природного газу (або 71% від обсягу, який використовувався на опалення комунальних установ і райдержадміністрації), на альтернативні види палива (дрова, брикети, паливні гранули тощо). А також створити нові робочі місця для місцевого населення, значно зменшивши при цьому вартість опалення приміщень будинків.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій району намітили плани роботи на поточний робочий тиждень. Анатолій Бринчук окреслив завдання котрі потребують особливої уваги від влади на місцях.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт