Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09425З 19 жовтня 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг Старовижівської райдержадміністрації (ЦНАП), який знаходиться за адресою смт. Стара Вижівка, вул. Соборності, 3а розпочинається надання нових адміністративних послуг - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID картки, а саме:

  1. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку (послуга безкоштовна, у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів)
  2. Обмін паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я, або по батькові (у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів)
  3. Обмін паспорта громадянина України у разі непридатності паспорта для подальшого користування (у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів)
  4. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів).
  5. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для дитини (у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів).

   За оформлення паспортів у ЦНАПі необхідно сплатити адміністративний збір. Оформлення паспорта у формі картки при досягненні 14 років, вперше – безкоштовне, в інших випадках 279 грн.

    При оформленні паспорта у зв’язку з псуванням попереднього – додатково сплачується держмито – 34 грн.

   Вартість виготовлення біометричного паспорта для виїзду за кордон буде становити – 557,32 грн. (20 роб.днів).

   Прийом громадян у ЦНАПі проводиться по запису в журнальному вигляді з фіксованим часом прийому на тиждень кожні пів години : вівторок, середа, четвер, п’ятниця, з 8:30, 9:00, 9:30, 10:00 і т.д. і до 15:00, в понеділок з 8:30 до 17:00 год.  Такий запис до черги дасть можливість населенню району самостійно визначити зручні для себе години звернення.

   Записатись на певний час щодо оформлення паспортних документів можна і в телефонному режимі без відвідування ЦНАПу за телефоном 3-02-08 у адміністратора ЦНАП.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт