Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09441В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України.

З цієї нагоди 12 жовтня у районному будинку культури відбулись урочисті заходи. Керівники району, представники трудових колективів, громадськості, наше молодше покоління зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність.

Захисників зі святом привітав голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. «Озираючись на останні надважкі роки, ми дуже чітко розуміємо, що саме завдяки героїчному подвигу захисників, для яких обов’язок та патріотизм були не просто словами, - завдяки їхньому подвигу – Україна сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися в майбутнє.», - зазначив посадовець. Він подякував всім, хто причетний до високого звання – захисника України: від сивочолих учасників повстанських змагань та бойових дій періоду Другої світової війни до молодих патріотів, котрі у ці дні боронять нашу рідну землю від російського агресора на сході країни.

Очільник району побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
Статус учасника бойових дій за час проведення антитерористичної операції на сході країни отримали понад 200 старовижівчан. Під час урочистостей хвилиною мовчання вшановували пам’ять славних синів України – загиблих воїнів неоголошеної війни.

З нагоди Дня захисника України до присутніх звернулися: заступник голови районної ради Роман Цалай, військовий комісар Віталій Гайда.

Свої творчі виступи подарували присутнім артисти районного будинку культури.
Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт