Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC094199 жовтня в малому залі районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання на якому розглянули ряд питань. Зокрема, питання що стосуються електронних сервісів Державної фіскальної служби України, а також про податок на додану вартість.

Участь в семінарі взяли роботодавці, керівники підприємств, установ, організацій району.
Присутніх було проінформовано, що на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) розміщено діючі електронні сервіси, скористатися якими може кожен бажаючий.

Було надано перелік діючих сервісів, а саме: «Електронний кабінет платника податків», «Реєстр платників ПДВ», «Інформаційно-довідковий ресурс», «Анульована реєстрація платників ПДВ», «Декларування on-line», «Реєстр страхувальників», «Електронна звітність», «Електронна митниця» та інші.

В ході семінару дано роз’яснення по роботі найбільш поширених сервісів, та розглянуто практичні аспекти користування ними.
Платникам було роз’яснено нюанси подачі звітності в електронному вигляді, показано на практиці, як працювати з програмним забезпеченням при відправці звітності до органів ДФС, та надано відповіді на запитання стосовно труднощів у користуванні відповідними електронними сервісами.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт