Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

43245312 1064395717060985 503691507954352128 nУ першу суботу жовтня в Україні відзначають День бійця територіальної оборони. Історія цього свята є зовсім недавньою. Його проведення було започатковане торік на Київщині. Ініціатором виступив тоді ще перший заступник голови Київської ОДА Олександр Савченко, котрий після призначення його керівником виконавчої влади на Волині запропонував організувати цей день і в нашій області.

6 жовтня на стрільбище військової частини у Володимирі-Волинському прибули команди на чолі з головами райдержадміністрацій та районними (міськими) військовими комісарами підрозділів територіальної оборони усіх районів області та міста Нововолинськ.

Загалом нараховувалось близько ста людей. У програму заходів увійшли офіційна частина, змагання з вогневої підготовки, солдатський куліш, виступи аматорських художніх колективів та визначення кращих команд.

Учасників навчань привітали військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик та голова ОДА Олександр Савченко. Вони розповіли присутнім історію становлення територіальної оборони нашого краю, акцентували увагу на завданнях і викликах, які є сьогодні.

Після цього присутні приступили до виконання завдань з вогневої підготовки. Зокрема, представники команд почергово вправлялись у стрільбі з автомата і кулемета Калашникова, пістолета Макарова. За результатами цих змагань третє місце посіла командна нашого району, яку очолювали голови РДА і районної ради Анатолій Бринчук та Юрій Кудацький разом з військовим комісаром району Віталієм Гайдою. До її складу також увійшли Роман Цалай, Анатолій Оліфірович, Віталій Систалюк і Анатолій Андріюк.

За підсумками 2018 навчального року кращим підрозділом територіальної оборони Волині було визнано роту охорони Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, кращим військовим комісаріатом області з питань організації та підготовки підрозділів територіальної оборони – Маневицький районний військовий комісаріат.
- Кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави. Дякуємо бійцям територіальної оборони за ваш внесок в оборону держави. Прийміть нашу вдячність і любов та низький уклін, - прозвучали на завершення слова ведучого дійства.
Учасники навчань мали можливість послухати пісень у виконанні аматорських колективів Володимир-Волинського району.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт