Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09414Щорічно, у першу неділю жовтня, в Україні відзначають своє професійне свято педагоги – наші наставники та провідники у безмежному вимірі знань та науки.

Справжнім вчителем треба вродитися, адже вчитель – це не професія, а велике покликання. У День вчителя щоденну нелегку вчительську працю відзначають по-особливому урочисто, сердечно, дуже шляхетно.

3 жовтня в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди професійного свята педагогів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук.

«У кожній людині - частинка щедрої учительської душі. Від вчителів залежить освіченість і духовність підростаючого покоління. Усі свої знання, життєвий досвід і мудрість Ви вкладаєте у вихованців. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Саме люди цих професій закладають фундамент і світогляд майбутніх поколінь.»
З нагоди свята посадовець побажав освітянам успіхів у благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.
Також педагогічних працівників району з нагоди професійного свята привітав голова районної ради Юрій Кудацький. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу , за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу молодь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
Вперше цьогоріч до вітань освітянам долучились представники об’єднаних територіальних громад району: Дубечненської, Смідинської, Сереховичівської.
У рамках заходу, за сумлінну працю на освітянській ниві, професійну майстерність, успіхи в організації навчання та з нагоди Дня працівника освіти кращі освітяни району отримали Грамоти Міністерства освіти і науки України, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, районної влади та цінні подарунки.

Святковим дарунком освітянам стали виступи учнів загальноосвітніх закладів району.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики
апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт