Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20180929201929Місяці репетицій та десятки пошитих суконь – перший на Волині «Осінній бал 2018» став грандіозним та величним дійством. Захід відбувся за ініціативи голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка у торгово-розважальному центрі «ПортCitу» у п`ятницю, 28 вересня 2018 року.

112 діток з особливими потребами та їхні батьків подарували глядачам чарівні танці – полонез, мазурку та вальс. Паркет заполонили щасливі дівчатка із діадемами та вишукані хлопці з метеликами.

З початку літа вони репетирували свої номери і вже не могли дочекатися своїх виступів.Розпочали святкову програму із полонезу і вальсу. Першими танцювали діти з громадської організації батьків дітей із синдромом Дауна. Наступними підкорювали паркет учасники громадських організацій «Янголята», «Повір у себе», «Джерело життя», а також вихованці хореографічної студії «Медея» Луцького навчально-реабілітаційного центру та зразковий ансамбль бального танцю «Лілея» Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11 – колегіуму.

Варто відзначити, що неабиякою сміливістю запам`яталися батьки, які підтримали своїх діток та підготували ніжний вальс. А справжньою окрасою білу став вальс від воїнів АТО, які танцювали з партнерками на візках. Під час цього танцю сліз не стримував ніхто, навіть голова облдержадміністрації Олександр Савченко:

— Це щось величне, незабутнє, яке має бути продовженим. Не виключаю, що найбільше сліз на очах, і у мене так само було, коли танцювали наші героїчні захисники із цими прекрасними дівчатами. Це був переломний момент, який, я впевнений, надихнув усіх.

Усі присутні на заході отримали невимовні та глибокі емоції. Чудові номери від Марії Хурсенко та Антона Копитіна, а також незабутній майстер-клас від всесвітньо відомого хореографа Влада Ями.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт