Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
2018049
 
 
Обласна державна адміністрація завжди прагне робити більше, ніж передбачено в посадових інструкціях, якщо це сприятиме позитивним змінам в регіоні. Так, упродовж останніх кілька місяців фахівці департаменту економіки та євроінтеграції облдержадміністрації провели переговори з керівниками найбільших підприємств Волині та з’ясували, що в області сьогодні гостро стоїть питання нестачі кадрів.

І хоча рівень заробітної плати на вакантних посадах складає від 7000 до 15000 грн, підприємства змушені сьогодні шукати працівників в інших областях, суттєво витрачаючись на транспортування робітників на роботу. Це ж означає, що доходи цих осіб йдуть на розвиток економіки інших областей.

Аби змінити цю ситуацію і сприяти волинянам в пошуку роботи, а підприємствам в підборі кадрів, починаючи від сьогодні, департамент економіки та євроінтеграції  облдержадміністрації інформуватиме через голів РДА, сільських, селищних голів та старост жителів Волині про наявні вакансії та умови працевлаштування на найбільших підприємствах області.

Волинська ОДА своєю чергою щомісяця публікуватиме актуальний перелік посад у мережі Інтернет.

На сьогодні вже 8 підприємств (серед яких «СКФ Україна», «Кронберг енд Шуберт», ДП «Мотор», «Модерн-Експо», «Континіум»)  надали більше 300 вакансій. Сподіваємося, що ця ініціатива буде успішною, роботодавці отримають працівників, а волиняни – гідну заробітну плату. 

Ознайомитися з переліком вакансій можна вже зараз за посиланням: http://work.voladm.gov.ua/

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт