Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09379Про стан готовності господарств району до опалювального сезону йшлося під час розширеного засідання колегії райдержадміністрації 27 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука.

Начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Олександр Яцунік розповів про результати підготовки організацій району до роботи в осінньо-зимовий період.

З його слів, райдержадміністрацією проводилась постійна необхідна робота пов’язана з підготовкою до осінньо-зимового періоду. В першу чергу здійснювався аналіз роботи котелень із газовою складовою, зверталася увага на підготовку до зими закладів освіти, культури, охорони здоров’я, виконання Програми енергозбереження району.

Зокрема забезпечено виконання комплексу робіт по підготовці і виготовленню проектно-кошторисної документації в закладах бюджетної сфери на реконструкцію приміщень з використанням енергозберігаючих технологій та встановлення енергоощадного обладнання. Окремі інвестиційні проекти відібрано до фінансування за рахунок коштів державного Фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Є й проекти із енергоефективною складовою, які на жаль не підтверджені фінансовим забезпеченням та співфінансуванням для реального їх впровадження.

Управліннями, відділами райдержадміністрації, виконкомами селищної та сільських рад, підприємствами, організаціями, установами проведено комплекс заходів по ремонту і підготовці приміщень, споруд, систем опалення, газопостачання, водопостачання і водовідведення, енергопостачання та зв’язку, забезпечення паливом, створено необхідний резерв матеріально-технічних ресурсів для ліквідації аварійних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Аналіз стану підготовки господарств району до зими свідчить про те, що не всі передбачені заходи виконані, є ряд проблемних питань, які терміново необхідно вирішувати найближчим часом.

Заслухавши та обговоривши інформацію з вказаних питань, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук зазначив, що керівники підприємств, установ, організацій мають зосередити всі зусилля та фінансові ресурси для забезпечення виконання заходів по підготовці до зими. Адже, господарський підхід до вирішення проблем до початку опалювального періоду, початок зими з підготовленою матеріально-технічною базою гарантує відносну соціальну стабільність в районі.

Було дано доручення провести аналіз виконаних робіт та розробити додаткові заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, а також взяти на особливий контроль невирішені завдання, прискорити їх виконання та забезпечити належне функціонування об’єктів та інженерної інфраструктури.

На засіданні колегії також було розглянуто питання про роботу Седлищенського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.
З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.
Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт