Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
27.09
 
 
 
 
 
14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні традиційно відзначається День українського козацтва, чергова річниця створення УПА, а з 2014 року державне свято - День захисника України.

Аби обговорити  та належно підготуватись  його відзначення в районі цих свят заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк провів засідання оргкомітету, в роботі якого взяли участь керівники та працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

Розглянувши ряд організаційних моментів, учасники зібрання визначились, що районний тематичний захід відбудеться 12 жовтня об 14.00 годині в районному будинку культури за участі керівництва району, учасників АТО та їх сімей, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань та громадських організацій, учнівської молоді,  депутатів місцевих рад, волонтерів,   жителів району та селища. 

Формат заходу передбачає: покладаня корзин квітів до Пам’ятного знаку  борцям за свободу і незалежність України та Обеліску Слави; офіційні виступи – привітання керівників району,  військового комісара, учасників АТО; процедуру нагородження учасників АТО та святкову концертну програму.

Напередодня свята, 9 жовтня, в райдержадміністрації відбудеться зустріч-нарада з учасниками АТО за участі керівників району, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району. Мета зустрічі – вивчення проблем атовців та якості надання їм соціальних та медичних послуг.

З поміж іншого: культурно–просвітницькі  заходи, приурочені Дню захисника України, відбудуться у закладах загальної середньої освіти району (будуть проведені урочисті лінійки, зустрічі з ветеранами, уроки мужності, літературні вечори та концерти). У центральній районній бібліотеці та у бібліотеках–філіях району будуть організовані тематичні книжкові виставки.

13-14 жовтня творчі колективи району візьмуть участь Всеукраїнському фестивалі повстанської пісні «За Україну. За її волю!», який відбудеться в м.Луцьку на Театральному майдані.

Підсумовуючи засідання, Петро Федорович наголосив, що особлива увага акцентуватиметься на учасниках АТО, які сьогодні віддають своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, тому закликав присутніх провести заплановані заходи на високому організаційному рівні.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт