Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

t 1 starovizhivshchina 6Нещодавно старовижівські родини, в яких малюки народилися у вересні, одержали довгоочікувані набори для новонароджених.

Яскраві пакунки вручали 21 та 24 вересня директор РЦСССДМ Петро Муравчук, головні державні соціальні інспектори УСЗН РДА Валентина Колодюк, Сніжана Шорохова та головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Ганна Філонюк, також вони привітали щасливих батьків із народженням діток.

У наборі є все необхідне для перших місяців життя малюка: підгузки, пелюшки, шапочки, шкарпетки, засоби гігієни та ін. Весь пакунок з 30 товарів упакований в картонну коробку, яка виготовлена із зміцненого матеріалу і може бути використана як колиска для дитини або функціонувати для її перенесення. Вартість такого «бебі-бокса» становить близько 5 тис. грн.

Батьки, котрих відвідали працівники РЦСССДМ та УСЗН, були задоволені та розповідали, що приємно подивовані такою допомогою держави.

Вручення «бебі-боксів» – урядова ініціатива. Їх видають додатково до вже існуючих виплат при народженні дитини відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»».
Загалом набори отримали вже 7 родин з Старої Вижівки, Нової Вижви, Галиної Волі, Смолярів, Серехович та Глух. Найближчим часом «бебі-бокси» одержать ще 9 сімей згідно із заявами, поданими під час виписки у пологовому відділенні.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт