Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

IMG 20180709 062338

8 липня 2018 року делегації зі Старовижівського району побували в Польщі у с.Сагринь Грубешівського повіту Люблінського воєводства та селі Гончий Брід Ковельського району. Старовижівчани долучились до участі в заходах із вшанування пам’яті українців – жертв польсько-українського конфлікту 1943-1944 років, за участю Президента України.

Український Президент нагадав, що понад 70 років тому українці Сагрині і навколишніх сіл, а також мешканці Волині стали жертвою брутальної збройної акції, яку вчинили проти мирних мешканців окремі підрозділи польського підпілля.

Отож, присутні вшанували пам'ять вбитих хвилиною мовчання.

У селі Сагринь було відкрито Меморіал пам'яті українців, які загинули від рук польських «селянських батальйонів» та підрозділів Армії Крайової у 1944 році.

У селі Гончий Брід Глава держави поклав квіти до пам'ятнику 58-ми українцям, які стали жертвами польсько-українського конфлікту 1943—1944 років. Пам'ятний знак освятили священики Української православної церкви, а воїни роти Почесної варти встановили кошик квітів зі стрічкою національних кольорів України та надписом «Від Українського народу».

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт