Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

 DSC01585 липня 2018 року на території району з робочим візитом побував голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

В рамках візиту він оглянув хід проведення утеплення фасаду в НВК «ЗОШ I-III ступеня-гімназія» смт Стара Вижівка, а також створення на її базі Центру інклюзивної освіти. У ході зустрічі, Олександр Ілліч, разом з головою РДА Анатолієм Бринчуком, начальником відділу освіти, молоді та спорту Валентиною Яриніч, директором школи Марією Резь, керівником підрядної організації, працівниками РДА та школи-гімназії оглянули кабінети, які, після завершення ремонтних робіт, будуть використані для функціонування Центру.
За словами директора школи Марії Резь, навчальному закладу 78 років. Проте за останні роки завдяки проведенню ремонтних робіт школа значно змінилася.
Голова ОДА зазначив, що незважаючи на свій вік, вона має привабливий вигляд.

Наступним об’єктом інспектування став дошкільний навчальний заклад «Малятко» в селі Кримне. За словами сільського голови Руслана Куришка у сільській раді є 230 дітей дошкільного віку. Існувала потреба у навчальному закладі для дошкільнят, тому було проведено реконструкцію приміщення колишньої школи-інтернату. Загальна кошторисна вартість об’єкта – 3,6 млн. грн. Додатково було розроблено проект по облаштуванню ігрових майданчиків, зовнішнього оздоблення, технологічного обладнання загальною кошторисною вартістю близько 1,5 млн.грн. Крім того в цьому році з державного бюджету було виділено 300 тис.грн., які будуть спрямовані на виконання робіт з утеплення фасаду.
Восени у новому садку планується відкриття 3 груп на 65 місць.

Третім об’єктом, який відвідав Олександр Савченко, стала загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня в селі Любохини. Новозбудована школа - трьохповерхова, з великими спортивними та актовою залами, просторими класними кімнатами. Для завершення будівницва школи необхідно близько 34 млн. гривень. З районного бюджету у 2018 році виділено 3,4 млн.грн. Решта кошти ДФРР в сумі 31005,396 тис.грн.
На даний час навчально-виховний процес у Любохинівській школі організовано у трьох старих будівлях (рік введення в експлуатацію – 1933). Навчання проходить у дві зміни. Кілька класів початкової школи навчаються в пристосованому приміщенні сільської ради. Відсутні спортивна та актова зали, а в наявних приміщеннях учні школи не мають можливості займатися спортом, рухливими іграми, організовувати масові заходи.

Голова ОДА зауважив, що школа чудова, але завелика. Адже в подальшому доведеться утримувати таку величезну споруду, а це в перспективі ляже на плечі громади.

Загалом голова облдержадміністрації залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив хід проведення ремонтних робіт на об’єктах, запевнив присутніх, що зробить все можливе зі свого боку, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.

 DSC0180 DSC0214

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт