Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0932127 червня у залі районного Будинку культури відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 22-й річниці Конституції України. На святі були присутні керівники районний державних органів влади, представники трудових колективів та жителі Старовижівщини.


З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернулися до присутніх голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, заступник голови районної ради Роман Цалай, прокурор Старовижівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Юлія Сулімук, начальник Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик, випускник Андрій Самчук.


Основним лейтмотивом їх виступів було те, що Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим і європейським стандартам. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Ми твердо стали на шлях свободи, демократії та реформ заради подальшого розвитку та руху вперед.


Учасники свята мали змогу насолодитись неперевершеною майстерністю аматорів районного Будинку культури, а також зустріли учасників триденного велопробігу приуроченого до Дня молоді та 22 річниці Конституції України.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт