Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

qvsAutmslWQ 1

 

 

Шановні старовижівчани!

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Саме у цей день почалась найкривавіша війна  в історії нашого народу. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишається в історичній пам’яті. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі та соціального стану, були втягнуті у жорстокий вир війни, а територія України стала одним із вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Тому наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Вічна і світла їм пам’ять! Честь і слава живим Героям!

Переконані, що спільними зусиллями ми неодмінно відновимо цілісність держави, встановимо мир на нашій землі. Це священний обов’язок кожного перед жертвами Другої світової війни та Героями, які полягли за волю і європейський вибір Українського народу.

Миру, єдності, сили та стійкості всім нам, дорогі краяни.

Слава Україні! Героям Слава!

 

         З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

             Анатолій Бринчук                                                           Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт