Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00458

 
7 лютого 2018 року в районному будинку культури відбулася нарада працівників культури району за підсумками роботи 2017 року. На підсумковий захід до працівників культури завітали голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

За словами начальника відділу культури райдержадміністрації Світлани Назарук, у районі діє 27 клубних, 22 бібліотечні установи, Старовижівська та Смідинська дитячі музичні школи, районний народний краєзнавчий музей.

Загальна чисельність працюючих в закладах культури району - 114 осіб, зокрема в клубних установах – 45, бібліотечних – 35, дитячих музичних школах – 25, музей – 2, централізована бухгалтерія – 4, відділ культури – 3.

Видатки загального фонду на 2017 рік становили 6963,8 тис. грн. Вказаних коштів вистачило на своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати а також на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення всім працівникам, що обслуговуються централізованою бухгалтерією.

Загальна сума коштів, використаних на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт, складала 1411,8 тис.грн., в тому числі бюджетні – 1384,3 тис.грн., спецкошти – 25,7 тис.грн.

Протягом 2017 року проведено капітальних ремонтів на суму 924,4 тис.грн.

Світлана Петрівна доповіла про роботу за 2017 рік, окресливши основні здобутки та проблеми галузі культури: клубні та бібліотечні заклади, народні аматорські колективи, музичні школи, районний краєзнавчий музей. Співдоповідачі – директор центральної районної бібліотеки Ольга Гаврилюк, директор районного будинку культури Ігор Шабат, директор Старовижівської дитячої музичної школи Лариса Каліщук та директор районного краєзнавчого музею Наталія Ковальчук доповнили інформацією про рейтингові показники, матеріально-технічну базу очолюваних ними закладів, знакові події та заходи, що відбулись в 2017 році, відзначили роботу клубних працівників та працівників сільських бібліотечних філій, аматорських колективів, які досягли хороших результатів у розвитку художньої самодіяльності району.

Голова райдержадміністрації наголосив на значній конкуренції, що діє у сфері надання культурних послуг. Поява конкуренції обумовлена процесами децентралізації, утворенням об’єднаних громад в районі. Анатолій Іванович закликав працівників культури постійно вдосконалювати свій професійний рівень, дбати не лише про якісне виконання посадових обов’язків, а й про вміння представити громаді свою діяльність, доказувати свою значимість та необхідність.

Обговоривши питання діяльності закладів культури в умовах реформи децентралізації, дійшли висновку, що заклади культури в процесі об’єднання територіальних громад повинні будуть окреслити шляхи подальшого існування в громадах та визначити нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт