Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09268В районі святкування 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у ДругійDSC09271 світовій війні розпочалося із традиційної зустрічі керівництва району з ветеранами війни, активістами ветеранських організацій. Учасників тих героїчних подій привітали і вручили подарункові набори голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, селищний голова Володимир Семенюк. Школярі подарували ветеранам квіти, побажали миру, здоров’я, довгих років життя.

По закінченню зустрічі під музику духового оркестру відбулася урочиста хода ветеранів війни, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування,  трудових колективів підприємств, установ і організацій, учасників АТО, учнівської молоді, громадськості до Обеліску Слави, де відбувся мітинг-реквієм присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам'ять тих, хто увійшов у вічність захищаючи державу. Пом’янули пам'ять загиблих солдат і офіцерів, партизан і підпільників, воїнів української повстанської армії, тих, хто пішов з життя від ран, хвороб і нестатків, хто загинув у нацистських таборах смерті чи в полоні.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. «Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших земляків, які загинули в часи Другої світової війни. Ця війна забрала мільйони життів, скалічила долі та перекреслила мрії українських родин. Наше завдання – зробити все, аби подібне лихо ніколи не прийшло на нашу землю. Тож робімо правильні висновки та враховуймо помилки минулого» - зауважив він у своїй промові. - «На жаль, сьогодні українці знову із зброєю в руках змушені відстоювати свою територіальну цілісність, незалежність та право на майбутнє. Велика шана всім, хто боровся і воював за Україну в різні роки нашої історії» - додав Анатолій Іванович.

В рамках заходу виступили також голова районної організації ветеранів України Валентина Боть, селищний голова Володимир Семенюк, військовий комісар Старовижівського районного військового комісаріату Віталій Гайда. Найкращі побажання ветеранам адресували і учні Старовижівської школи-гімназії.

Заупокійну молитву за загиблими в роки Другої світової війни та полеглими за територіальну цілісність України в наші дні відслужили настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ, благочинний Старовижівської округи протоієрей Дмитрій, настоятель храму святителя Василія Великого УПЦ КП отець Іван та настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви – отець Володимир.

В знак пам’яті тих, хто загинув на полі бою, від районної влади, ветеранів, громадськості району під залпи салюту були покладені гірлянда Слави, квіти, вінки до Обеліску Слави та пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України.

По завершенню мітингу в на центральній площі селища пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті «Під мирним небом України».

На стадіоні професійного ліцею, відбулися матчі кубка району з футболу між командами смт. Стара Вижівка, с. Дубечне, с. Поліське та с. Буцинь.