Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

449de3fc225c2c2a12064d4a889fd0a0 XL

 Визначені у Бюджеті на 2017 рік пріоритети Уряду дозволять масштабно оновлювати країну і розвивати національну економіку. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у понеділок.

“Ми визначили пріоритети, які дозволять масштабно оновлювати країну і розвивати національну економіку, – зазначив Глава Уряду, говорячи про Бюджет на 2017 рік. – Наше завдання – максимально модернізувати Україну”.

Так, у 2017 році в Україні відбуватиметься масштабне будівництво доріг, що у тому числі стимулюватиме розвиток національної економіки та створює у суміжних сферах тисячі нових робочих місць.

Бюджетом на наступний рік заплановані програми підтримки українського села, зокрема напрямів тваринництва, садівництва, ягідництва, сільськогосподарського машинобудування.

Серед пріоритетів на 2017 рік – фінансування і підтримка українського війська, інфраструктура,енергоефективність, відновлення видобутку українського газу.

Володимир Гройсман наголосив, що у 2017 році було збережено децентралізацію. За його словами, сьогодні у місцевих бюджетах достатньо грошей, щоб забезпечити сталий розвиток населених пунктів.

Говорячи про стимулювання розвитку економіки, Прем’єр-міністр наголосив, що необхідно зробити належні умови для кредитування реального сектору економіки. Також, за його словами, потрібно відходити від сировинного типу економіки, створювати додану вартість та нові виробництва в Україні.

Він нагадав, що Урядом було створено Національний комітет з промислового розвитку, Раду з просування експорту, що сприятимуть виробленню української продукції та її просуванню на світових ринках.

Володимир Гройсман зауважив, що Україна має великий промисловий потенціал, зокрема у сферах літакобудування, вагонобудування.

Серед інших стимулів розвитку економіки також – ефективна приватизація державних підприємств, додав він.

“Уряд дуже професійно і якісно, а найголовніше відкрито і публічно повністю виконає усі завдання, які перед нами стоять, – запевнив Прем’єр-міністр. – Уряд, я як Прем’єр-міністр стоїмо на чесній позиції і будемо рухатися далі для того, щоб ви відчували стабільність, що ситуація у країні змінюється і країна капітально відновлюється і ремонтується”.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт